Positivus Festivāla programmai pievienojas Years&Years

Raksta attēls - Positivus Festivāla programmai pievienojas Years&Years Publicitātes foto

11.04.2018 / Parmuziku.lv

Viena no populārākajām šī brīža Lielbritānijas elektronikas grupām Years & Years papildina jau izziņoto Positivus festivāla programmu. Tāpat festivālā uzstāsies tādas uzlecošas mūzikas zvaigznes kā Youngr, Jeremy Loops, Marlon Williams. Jau ziņots, ka šogad Positivus festivālā, kurš norisināsies jau divpadsmito reizi no 20. līdz 22. jūlijam, uzstāsies tādi pasaules mēroga mākslinieki kā Nick Cave & The Bad Seeds, The Prodigy, Tove Lo un daudzi citi.

Years & Years pasaules slavu ieguva strauji un nu jau grupa var lepoties ar izpārdotiem Eiropas arēnu šoviem, vadošām pozīcijām pasaules topu virsotnēs un iegūtām nozīmīgām mūzikas industrijas balvām. Muzikāli grupu raksturo elektropopa iezīmes ar R&B un hausmūzikas elementiem, tā radot tikai viņiem raksturīgo skanējumu un viņu ierakstus uzceļot Lielbritānijas topu pirmajās vietās. Valdošais trio mūzikā ir izteikti melodiskais Ollija vokāls, kas spēj salauzt sirdis un atdzīvināt ar pulsējošu bītu, kas aizgūts no 80. gadu stilistikas sintpopa un gadsimta funky elektronikas labākajiem paraugiem. Šis sakausējums nodrošināt grupas panākumus dziesmu un albumu topos, kā arī visdažādāko apbalvojumu pasniegšanas ceremonijās, kur grupa nominēta gandrīz visām iespējamām Eiropas mūzikas balvām, to skaitā, Brit Awards nominācijai Critics Choice Award un saņemot prestižo BBC Sound 2015. gadā.

Dario Darnels jeb Youngr izpilda eklektisku, nedaudz alternatīvas ievirzes popmūziku. Viņš precīzi zina, ko vēlas mūsdienu mūzikas mīlis, tādēļ nebaidās eksperimentēt, saglabājot melodiskumu. Šogad izdotā Youngr debijas dziesmu izlase “This Is Not An Album” ar hitu “Out Of My System” Spotify pārsniegusi vairāk kā 50 miljonu klausījumu skaitu. Viņa fenomenālie koncerti ir izpārdoti gan Eiropā, gan Ziemeļamerikā.

No Dienvidāfrikas tālēm nākušais Jeremy Loops spēj uzlabot garastāvokli ikvienam. No viņa plaušām, ģitāras un cilpu pedāļiem laužas ārā ļoti spēcīga pozitīvisma deva, kas ir kā radīta festivālu gaisotnei. Mūziķa daiļradē organiski savienojas dziesminieku kultūra, regejs, kāda kripata elektronikas un Āfrikas tautu mūzikas elementi radot multikulturālas ballītes sajūtu. Ar savu debijas albumu “Trading Chance” mūziķis iekaroja iTunes topu pirmās vietas un ātri attīstīja savu karjeru tālāk saņemot tādus apbalvojumus kā Dienvidāfrikas iTunes labākais gada albums un kā MTV Āfrikas labākais alternatīvais albums 2015. gadā.

Dziļi un bieži tumsas aizsegā, indie folk mūzikas jaunzēlandiešu dziesminieks Marlon Williams, kuram patīk tikpat labi atmosfēriska popmūzika, kā mūsdienu alternatīvā country noskaņas. Mūziķis saņēmis vairākas nozīmīgas Jaunzēlandes mūzikas balvas, tajā skaitā arī par gada labāko šīs valsts mūzikas albumu un kā gada labākais solomākslinieks vīriešu kategorijā.

Šogad festivāla apmeklētājus priecēs Nick Cave & The bad Seeds, The Prodigy, Years & Years, Tove Lo, Mura Masa, Lauv, Torres, The Barr Brothers, Youngr, Jeremy Loops, Marlon Williams un daudzi citi jau drīzumā papildinās festivāla programmu.

Līdzās ierastajām 3 dienu, 3 dienu ar telts vietu, 2 dienu, 1 dienas un VIP biļetēm, šobrīd Positivus festivāla mājas lapā par īpaši izdevīgu cenu iegādājamas arī grupas biļetes. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!