Positivus ar The Prodigy, Mura Masa un citiem labi zināmiem mūziķiem

Raksta attēls - Positivus ar The Prodigy, Mura Masa un citiem labi zināmiem mūziķiem Publicitātes foto

26.02.2018 / Parmuziku.lv

The Prodigy, Tove Lo, Mura Masa, Lauv, Torres un The Barr Brothers papildina Positivus festivāla programmu, pievienojoties jau izziņotajai mūzikas leģendai Nick Cave and The Bad Seeds. Positivus festivāls šovasar notiks no 20. līdz 22. jūlijam, jau divpadsmito reizi Salacgrīvas Zvejnieku parkā pulcējot lieliskas mūzikas un labas izklaides cienītājus.

Ekstravagantā britu tehno-elektroniķu apvienība The Prodigy pilnas koncertzāles un klubus pulcē jau kopš deviņdesmito gadu beigām, un nekas neliecina, ka viņu enerģija varētu izsīkt. Nesenākais studijas albums The Day Is My Enemy dienasgaismu ieraudzīja 2015. gadā, taču koncertos joprojām skan arī paši lielākie hīti, kas izturējuši laika pārbaudi dekāžu garumā – Voodoo People, Firestarter, kā arī citi reiva zelta laikmeta nozīmīgākie skaņdarbi. The Prodigy uz festivāla galvenās skatuves uzstāsies sestdien.

Zviedru popdziedātāja Tove Lo rada tumšu noskaņu piepildītu mūziku, kas pamudinājis mūzikas kritiķus nodēvēt viņu par skumjāko meiteni Zviedrijā, taču vienlaikus mūziķes meistarīgā kompozīcijas māksla atnesusi gana prestižus apbalvojumus, tostarp par Elijas Goldingas izpildīto dziesmu Love Me Like You Do, kurai Tove Lo ir viena no līdzautorēm. Iekļaujot popmūzikā elektronikas, dance un grunge elementus, Tove Lo rada laikmetīgu un svaigu mūziku ar pamanāmu ritmu un dinamiku.

Gērnsijā dzimušais elektronikas brīnumbērns Mura Masa savos ierakstos spēj notvert mūsdienu pasaules elpu, padarot kosmopolītismu par klātesošu un neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, vienlaikus radot jaunu skaņu telpu ar ikdienas un pat sadzīves skaņām un dažādu kultūru nospiedumiem.

Amerikāņu mūziķis Lauv, viena no pieprasītākajām jaunajām mūzikas zvaigznēm, piedāvā romantisku, viegla ideālisma caurvītu, melanholisku skanējumu, kas rada emocionālu klātesamības sajūtu un ļauj izbaudīt patiesa pozitīvisma caurvītus brīžus.

Amerikāniete Torres savā mūzikā piedāvā elektropopa bītus, gotiski industriālas noskaņas, netveramu krautroka klātbūtni un deviņdesmito gadu tumšo dūmaku, kurā starp visdažādākajiem instrumentiem galvenā loma ir atvēlēta dziedātājas kaislīgajai un uzmanību paģērošajai balsij.

Kanādiešu brāļu izveidotā apvienība The Barr Brothers priecē un uzlādē ar roķīgu, psihedēliskā manierē apdarinātu postfolku, kam papildu šķautnes piešķir visdažādākie autentiskie instrumenti teju no visas pasaules. 

Biļetes uz Positivus festivālu var iegādāties www.positivusfestival.com un Biļešu Serviss tīklā.  

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!