Populārākie vokālisti uzstāsies kopā ar Maestro Raimondu Paulu koncertā “Laimīgu Jauno gadu!”

Raksta attēls - Populārākie vokālisti uzstāsies kopā ar Maestro Raimondu Paulu koncertā “Laimīgu Jauno gadu!” Foto: Kaspars Filips Dobrovolskis.

29.12.2015 / Parmuziku.lv

Neilgi pirms gadu mijas Latvijas Televīzija un Latvijas Radio ielūdz savus skatītājus un klausītājus uz krāšņu Vecgada koncertu ar Maestro Raimondu Paulu “Laimīgu Jauno gadu!”. Svētku sajūtas ieskandinās izcilais Latvijas Radio bigbends un Latvijas skanīgāko balsu īpašnieki.

Īpaši šim koncertam pārbūvētajā Latvijas Televīzijas koncertstudijā uz skatuves starmešu gaismā sevi no skanīgākās puses rādīs Aminata Savadogo, Linda Leen, Kristīne Prauliņa, Agnese Rakovska, Viktors Lapčenoks, Intars Busulis, Dons, Daumants Kalniņš, Ralfs Eilands, Kārlis Lācis, “Akustiskais ģitāru trio”, vokālā grupa “Framest” un izcilais zviedru trompetists Lasse Lindgrēns. Pie klavierēm – pats Maestro Raimonds Pauls!

Solisti izpildīs īpaši Vecgada koncertam gatavotas Latvijā un pasaulē populāru dziesmu aranžijas. Vakara gaitā skatītājus un klausītājus gaidīs vairāki muzikāli pārsteigumi un pirmatskaņojumi.

Vakara vadītāju lomā iejutīsies vēl neredzēts duets – Dailes teātra aktieris Intars Rešetins un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens!  Koncerts LTV1 ēterā skatāms 31. decembrī plkst. 21:05, vienlaikus koncerts būs dzirdams arī Latvijas Radio 1.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!