Popgrupa “NANDO” video filmē pašrocīgi

Raksta attēls - Popgrupa “NANDO” video filmē pašrocīgi Ekrānšāviņš no video

25.05.2018 / Parmuziku.lv

Meiteņu popgrupas “NANDO” albums “Mamma mani apēdīs” nāca klajā 2016.gadā un 2017.gada pavasarī saņēma “Zelta Mikrofons” balvu , kā labākais albums kategorijā “Bērnu mūzikas albums”. Visu albuma dziesmu mūzikas un vārdu autori ir Jānis Ķirsis un Guntars Račs.

Līdz šim lielāko popularitāti no šī albuma ir iemantojusi dziesma “Fizikas skolotājs”, kuras ierakstā piedalās arī Edavārdi un kura videoklipa skatījums kanālā “YouTube” jau tuvojas 1.3 miljonam skatījumu!  Tam seko dziesmas “Saulesbrilles” panākumi ar teju 90 tūkstošiem skatījumu. Savukārt, šīs dziesmas ierakstā dalību ņem arī grupas “Olas” līderis Reiks. Un gandrīz 50 tūkstoši skatījumu ir trešajam albuma singlam “Bikini”.  Jaunais video tapis pašu spēkiem un kopīgi pavadot laiku.

NANDO: “Kādā saulainā pavasara dienā apciemojām skaisto Siguldu un mazliet paeksperimentējām savos telefonos, filmējot epizodes no mūsu jauki pavadītās dienas.
Liels Paldies Līgai Šteinbergai, kura visu to safilmēto palīdzēja samontēt! Neesiet pārāk kritiski, ko tādu darām pirmo reizi!

“NANDO” turpina aktīvi koncertēt un uzstājas daudzos un dažādos pasākumos visā Latvijā, un, protams, domā par jaunām dziesmām!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!