Reperis Edavārdi bērniem māca fiziku (VIDEO)

Raksta attēls - Reperis Edavārdi bērniem māca fiziku (VIDEO) Ekrānšāviņš

07.05.2017 / Parmuziku.lv

Meiteņu popgrupa "NANDO" sadarbībā ar reperi Edavārdi iedziedājušas dziesmu "Fizikas skolotājs". Dziesmas videoklipā skolotāja lomā iejūtas Edavārdi, demonstrējot bērniem dažādus pārsteidzošus eksperimentus.

Videoklipa režisori Arta Janemane un Zigmunds Ziemelis, stiliste - Marta Mielava. Dziesma atrodama albumā "Mamma mani apēdīs", kas ieguva Zelta Mikrofonu nominācijā "Bērnu mūzikas albums".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!