Pirmā dziesmu rakstīšanas nometne “RIGaLIVE” tiek noslēgta ar dziesmu “(My Heart Beats) Staccato”

Raksta attēls - Pirmā dziesmu rakstīšanas nometne “RIGaLIVE” tiek noslēgta ar dziesmu “(My Heart Beats) Staccato” Publicitātes foto

16.04.2018 / Parmuziku.lv

Dziesma“(My Heart Beats) Staccato”, kuras autori ir Kaspars Ansons, Kristīne Prauliņa un Valters Sprūdžs, ir viena no pirmās dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE 2017” rudens sesijas laikā radītajām dziesmām. Dziesma dzirdama lietuviešu dziedātājas Jurgas izpildījumā, ierakstu studijas producents Kaspars Ansons.

Pati Jurga par dziesmu komentē šādi: “Ierakstīt cita mūzikas autora radītu dziesmu bija lieliska izdevība, jo īpaši tāpēc, ka tā ir tik lipīga. Es tā nebiju darījusi diezgan ilgu laiku, taču es gaidīju šāda veida izaicinājumu, un tas atnāca “Staccato” formā. Man ļoti patīk dziesmas piedziedājums – pat, ja kāds nezina, ko nozīmē staccato vai legato, dziesmu vēstījums ir viegli uztverams, jo atgādina to sajūtu, kas rodas, kad cilvēks iemīlas.”

Maijā Lietuvā pie klausītājiem nonāks šīs dziesmas versija lietuviešu valodā, kuras vārdu autore ir Jurga.

Pirmā "RIGaLIVE" dziesmu rakstīšanas sesija, kas notika pagājušā gada septembrī, guva lielu atsaucību gan no vietējiem, gan ārvalstu dalībniekiem un ekspertiem. Divu dienu laikā tika radītas 16 dziesmu demo versijas, ko vietējie un ārvalstu eksperti atzina par augsta līmeņa potenciāliem radio hītiem.  Starp trīsdesmit pirmās "RIGaLIVE" sesijas dalībniekiem bija arī Dons, Justs, Aminata, Kaspars Ansons, Kristīne Prauliņa, Arnis Račinskis, Jānis Aišpurs, Markus Riva, kā arī dalībnieki no Igaunijas, Lietuvas un Skotijas.

11.aprīlī noslēdzās otrā dziesmu rakstīšanas nometne “RIGaLIVE”, kurā piedalījās 27 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Anglijas, nometnes  laikā tika radītas 16 jaunas dziesmas, no kurām dažas jau tuvākajā laikā tiks laistas klajā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!