Pirmais singls no Aminatas solo albuma

Raksta attēls - Pirmais singls no Aminatas solo albuma Publicitātes foto

14.10.2015 / Parmuziku.lv

Dziedātāja Aminata otrdien koncertzālē Palladium, uzstājoties kopā ar Eirovīzijas uzvarētāju Monsu Selmerlēvu, plašākai publikai nodeva jaunu dziesmu Bridges. Singls ir pirmais vēstnesis no nākamajā gadā gaidāmā otrā Aminatas solo albuma.

„Es esmu ļoti iedvesmojusies un šobrīd manī ir ļoti daudz spēka, lai radītu jaunu mūziku, manī ir daudz emociju, kuras prasās, lai tās pieraksta, lai tās izstāsta. Bridges ir veltījums visiem tiem tuvajiem cilvēkiem, ar kuriem nav iespēja satikties tik bieži cik gribētos dažādu apstākļu dēļ. Ar bridges es apzīmēju tās gadiem būvētās attiecības, kuras nav tik vienkārši izjaukt. Ir vērtības, par kurām mēs vienmēr cīnīsimies un celsim tās augšā,” saka Aminata.

Bridges mūzikas un vārdu autore ir Aminata, dziesmas producents Kaspars Ansons, to miksējis Krišjānis Geidāns, dziesmas māsters tapis studijā Hodila.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!