Pirmais Baltijas mūzikas video konkurss

Raksta attēls - Pirmais Baltijas mūzikas video konkurss Publicitātes foto.

18.10.2015 / Parmuziku.lv

Rīgas Starptautiskā kino festivāla programmas Short Riga ietvaros Kaņepes Kultūras centrā esošajā Kino Bize 23. oktobrī notiks pirmais Baltijas mūzikas video konkurss.

Festivāla organizatori ir atlasījuši pēdējos gados Lietuvā, Latvijā un Igaunijā radītus mūzikas video, kas saista vizuāli, bet arī eksperimentē ar formu, žanru un saturu. Kopā skatītāji varēs noskatīties 15 mūzikas video.

No Latvijā radītiem mūzikas klipiem sacensībā varēs redzēt grupas Rīgas Modes video dziesmai Rīgas Modes, grupas Audience Killers video Two Bare Feet,  grupas Momend video Another Human Being, grupas Sigma video Sazaroto taku dārzs un Kodek video All I want to do.

Ar pilnu programmu var iepazīties šeit, bet biļetes nopērkamas šeit.

Short Riga ne vien piedāvā aizraujošas filmas, bet rīko arī jauna formāta kino notikumus, sākot ar jaunradīto Baltijas studentu darbu publisku analīzi starptautiski atzītu ekspertu vadībā un beidzot ar vēl nepabeigtu filmu izmēģinājuma seansu, kas ļauj elūkoties un piedalīties filmas tapšanā jebkuram interesentam.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!