Hiphoperis nolēma uzņemt nulles budžeta video. Lūk, kas no tā sanāca!

Raksta attēls - Hiphoperis nolēma uzņemt nulles budžeta video. Lūk, kas no tā sanāca!

18.09.2015

Netika iztērēts neviens dolārs. Un arī neviens eiro, neviens rublis, neviena rūpija. Necik naudas!

Sevišķi fenomenāli tas ir, ņemot vērā faktu, ka hiphopā videoklipi mēdz būt dārgāki par dažu valstu gada budžetiem. Zelta ķēdes, dārgi auto, milzīgas mājas, skaidras naudas kalni... Bet ne šoreiz!

Hiphopa huligānam Lil Dicky ir izdevies radīt nulles budžeta sensāciju, pāris dienu laikā šo video noskatījušies jau miljons cilvēki un cipars aug burtiski acu priekšā.

Iepazīstieties ar jauno interneta zvaigzni!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!