Piesakies dziesmu rakstīšanas nometnei “RIGaLIVE #4”!

Raksta attēls - Piesakies dziesmu rakstīšanas nometnei “RIGaLIVE #4”! Foto: Rolands Rekke

20.02.2019 / Parmuziku.lv

Mūzikas autori, dziesmu tekstu autori, izpildītāji un dziesmu producenti tiek aicināti pieteikt savu dalību dziesmu rakstīšanas nometnei ar radošajām meistarklasēm “RIGaLIVE #4”, kas norisināsies no 2. līdz 4. aprīlim Rīgā.

Šobrīd tiek izsludināta pieteikšanās dziesmu rakstīšanas darbnīcai, kur trīs dienu laikā līdz 10 darba grupās tiks strādāts pie jaunu dziesmu radīšanas. Katra darba grupa sastāvēs no trīs dalībniekiem – mūzikas autora, izpildītāja un producenta. Katru dziesmu darbnīcas norises dienu darba grupa strādā astoņas stundas, lai radītu dziesmas demo versiju, ko pēc tam izvērtēs eksperti, kas sastāv no starptautiskās un vietējās mūzikas industrijas profesionāļiem. Dalībnieku mērķis ir radīt dziesmas, kas varētu būt potenciāli hiti.

Pieteikums dalībai jāaizpilda līdz 5.03.2019, dziesmu rakstīšanas darbnīcas dalībnieki tiks izziņoti līdz marta beigām. Dalības maksa - 50 €.

Nometnes norises plāns:
2/04 - iepazīšanās ar meistarklases dalībniekiem; radošā meistarklase;
3/04 - dziesmu rakstīšanas sesija; klausīšanās un vērtēšana;
4/04 - dziesmu rakstīšanas sesija; klausīšanās un vērtēšana.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!