Pēc debijas Supernovā INSPO izdod jaunu dziesmu "Solidify"

Raksta attēls - Pēc debijas Supernovā INSPO izdod jaunu dziesmu "Solidify" Publicitātes foto

12.04.2022

Tikko nokāpuši no Supernovas 2022 skatuves, kur debitēja ar savu dziesmu "A Happy place" un ieguva godpilno 8.vietu finālā starp lielākajiem Latvijas skatuves mūziķiem, grupa INSPO neapstājas un izlaiž savu jauno singlu "Solidify".

Singls ir kā daļa un neliels ieskats atmosfērai un jaunajām skaņām, ko grupa centīsies nodot klausītājiem ar savu jauno EP, kurš iznāks jau maija beigās. Singls "Solidify" stāsta par draudzību, kura beidzās agrāk nekā iecerēts. Diemžēl katram no mums dzīvē ir nācies saskarties ar kāda tuva un mīļa cilvēka aiziešanu, tāpēc nevienam nav svešas tās sāpes un dusmas, kā arī neizpratne, ko šādi notikumi spēj radīt cilvēka, it īpaši pusaudža prātā. Dziesma apraksta visas pusaudža prāta izjustās emocijas - gan prieku un patīkamās atmiņas, kas kopā izdzīvotas, gan arī neizpratni un dusmas par apzinātu izvēli aiziet. Kā komentē pati grupa, dziesmai ir ļoti emocionāls un personisks vēstījums ar kuru katrs klausītājs varēs rezonēt savā veidā, kas patiesībā ir mūzikas galvenais mērķis.

Par mūziku un vārdiem parūpējās grupa INSPO, par producēšanu grupa INSPO un Artis Apinis. Miksēšanu un māsterēšanu – Artis Apinis.  Īpašs paldies Sol Recording Studio un Aleksandram Solovjovam personīgi, Nikolai Klaudijai Siliņai par singla vāka noformējumu un Mārtiņam Keidānam par iemūžinātajiem kadriem.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!