Grupa INSPO izdod albumu

Raksta attēls - Grupa INSPO izdod albumu Publicitātes foto

27.10.2022

Grupa INSPO ir nākusi klajā ar jaunu un svaigu albumu “Duality”. Albums sastāv no 8 dziesmām, no kurām 2 dziesmas tapušas sadarbībā ar Latvijā atpazīstamiem mūziķiem.

 Albuma pirmais singls ar nosaukumu “Tu manas mājas, es Tavas” ir kopdarbs ar grupas The Sound Poets čellisti Undīni Balodi un Nikolu Klaudiju Siliņu, kas parūpējusies par dziesmas vārdiem. Pirmajam singlam tapis arī videoklips. Otrs kopdarbs – “Neslēpties” sarakstīts kopā ar grupu “Sub Scriptum”, kas pavisam nesen arī izdevuši un prezentējuši savu jauno singlu “Siltumnīcā”.

Klausītājiem, kas sekojuši līdzi grupas daiļradei līdz šim, iespējams albums būs pārsteigums, jo tas iekļaus dziesmas arī latviešu valodā un vēl vairāk liks uzsvaru uz maigā un smagā līdzsvaru, kas arī lieliski atbild uz jautājumu – kāpēc “Duality”? Turpinot skaidrojumu, grupa norāda, ka albums ir bijis liels eksperiments, taču veiksmīgi parāda grupas kopīgo mūzikas redzējumu. Mūzikai jāspēj gan nomierināt, gan uzlādēt, un tas ir tieši tas, ko šis albums klausītājiem sniegs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!