Pavisam negaidīti Skyforger izdot savu pirmo DVD

Raksta attēls - Pavisam negaidīti Skyforger izdot savu pirmo DVD Publicitātes foto

02.10.2015 / Parmuziku.lv

Grupas pirmajā DVD Senprūsija Live iekļauti 22 Skyforger koncertvideo, tostarp video no albuma Senprūsija prezentācijas koncerta Sapņu fabrikā un videoklips Melnās buras.

2015.gads grupai ir notikumiem bagāts.  Kad 6.aprīlī Skyforger klausītājiem bija nodevuši jaunāko albumu Senprūsija, grupa devās Eiropas tūrē, lai 15.maijā Senprūsijas izdošanu svinētu Rīgā, grandiozā koncertā Sapņu fabrikā. Arī vasara tika aizvadīta spēlējot dažāda lieluma festivālos.

Fani mums ir bieži prasījuši, kāpēc Skyforger nav nekādu video un koncertierakstu – tad, lūdzu, te beidzot būs.

komentē grupas līderis Pēteris Kvetkovskis sociālā vietnē Facebook

Grupas pirmais DVD Senprūsija Live tapis Jāņa Krivāna un studijas Rock n' films gādībā.

Albuma Senprūsija apskatu lasi ŠEIT!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!