Pašmāju indie grupa Irving Ark klausītājiem nodod otro singlu

Raksta attēls - Pašmāju indie grupa Irving Ark klausītājiem nodod otro singlu Publicitātes foto

11.11.2015 / Parmuziku.lv

Jaunā pašmāju indie grupa Irving Ark klausītājiem piedāvā savu otro singlu, tituldziesmu Magnēts no gaidāmā albuma.

Aizvadītajā vasarā grupa, pieaicinot producentu Kristoferu Harisu (Bear’s Den, Matthews And The Atlas, Smoke Fairies), uzsāka darbu pie sava debijas albuma. Tajā būs iekļauti četri skaņdarbi latviešu valodā.

Irving Ark, uzsākot saraksti ar producentu, nosūtīja dziesmu demo versijas un tieši dziesma Magnēts ir spēlējusi nozīmīgu lomu, lai pieredzējušais producents izbrīvētu laiku sadarbībai ar puišiem Rīgā.

“Dziesma Magnēts aizskar manī visas pareizās stīgas.Tai ir visi nepieciešamie elementi patiesi tīrai dziesmai," par singlu spriež producents.

“Sadarbība ar Kristoferu bija lieliska jau no pašas pirmās dienas. Mēs pat necerējām, ka būs tik viegli. Manuprāt, mums vienkārši saskan tas kā mēs izjūtam un dzirdam mūziku,” sadarbību ar producentu vērtē Irving Ark līderis Kristaps Tālbergs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!