Pašmāju alternatīvā roka apvienība “Next To Zero” izdod otro albumu “More Power”

Raksta attēls - Pašmāju alternatīvā roka apvienība “Next To Zero” izdod otro albumu “More Power” Publicitātes foto

14.04.2023

Alternatīvā roka grupa no Latvijas “Next To Zero” izdod otro albumu “More Power”. Sākot ar 14.aprīli tas ir pieejams visās lielākajās straumēšanas un mūzikas lejupielādes platformās.

"Next To Zero" ir alternatīvā/indi roka duets, kur darbojas bijušais grupu Mary Jane un Backflow vokālists un basģitārists Jānis Grants, kā arī bijušais grupas Fact ģitārists Jānis (Gonza ) Kalniņš.

Albuma dziesmu tēmas galvenokārt aizskar mūsdienu pasaules izmaiņas un iespējamās sekas tam visam, un, kā albumu pavadošo dziesmu, grupa klausītājiem piedāvā gabalu “Happy Ending?”, ko varētu klasificēt kā roka balādi, kurai piemīt grupai ierastā sarkastiskā pieskaņa.

“ Next To Zero” arī ziņo, ka albuma digitālai publiskošanai drīzumā sekos arī limitētās tirāžas izdošana fiziskajos formātos – CD un kasetēs.

Albums ir pieejams visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās, kā arī grupas BandCamp vietnē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!