Alternatīvā roka duets “Next To Zero” publisko otro singlu no gaidāmā albuma

Raksta attēls - Alternatīvā roka duets “Next To Zero” publisko otro singlu no gaidāmā albuma Publicitātes foto

20.07.2022

Alternatīvā roka duets no Latvijas “Next To Zero” publisko savu otro singlu “Pretending To Be A Cowboy” no gaidāmā albuma “More Power”. Sākot ar 20.jūliju singls būs pieejāms visās lielākajās straumēšanas un mūzikas lejupielādes platformās.

 "Next To Zero" ir alternatīvā/indi roka duets, kur darbojas bijušais grupu Mary Jane un Backflow vokālists un basģitārists Jānis Grants, kā arī bijušais grupas Fact ģitārists Jānis (Gonza )Kalniņš. Albums tika ierakstīts grupas izolācijas pandēmijas laikā savā studijā, kas neapšaubāmi ietekmēja gan albuma skanējumu gan vēstījumu.

Pašu grupas dalībnieku vārdos "jaunā dziesma ir zem vasaras hita nomaskētas pārdomas par to, ka pēdējā laikā viss ir palicis tik pārgudrīts un sarežģīts, ka brīžiem liekas, ka problēmas būtu vienkāršāk risināt tā, kā tas tika darīts kovboju filmās - šauj no gurna un būs kas būs!"

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!