Ozols publicē īpašu dziesmu izlasi no 2001. gadā izdotā debijas albuma Cieņa un Mīlestība

Raksta attēls - Ozols publicē īpašu dziesmu izlasi no 2001. gadā izdotā debijas albuma Cieņa un Mīlestība Publicitātes foto

09.09.2015 / Inese Grīnberga

Neilgi pirms jaunā albuma Atpakaļ nākotnē izdošanas, straumēšanas servisos publicēta Ozola pirms 14 gadiem izdotā albuma Cieņa un Mīlestība dziesmu izlase.

Izlasē klausāmas tādas dziesmas kā Rajons, Cīņa un Neko 2005, kas spilgti iezīmē otrā gadu tūkstoša sākuma tendences pašmāju hiphopā un atsauc atmiņā tā laika hiphop kultūras notikumus un iesaistītās personas.

2001. gadā izdotajā Ozola debijas albuma Cieņa un Mīlestība tapšanā piedalījušies daudzi izcili un dažādās mūzikas aprindās labi zināmi izpildītāji - Arstarulsmirus (ex. Gustavo), Kurts, Žaks, Džuzepe, R-Viss, Jurgstulajstus (ex. Čižiks), Uldis Cīrulis (Dj Monsta) un Kristaps Krievs jeb Dj Krii u.c.

Izlase ir priekšvēstnesis oktobrī gaidāmajam piektajam Ozola studijas albumam Atpakaļ nākotnē, kuru ar savu rokrakstu papildinājuši tādi jaunās paaudzes urbānās mūzikas producenti kā NiklāvZ, Kodek, Oriole u.c. Savukārt jau septembra beigās sagaidāms videoklips dziesmai SUPER HAIPS no topošā albuma.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols savas radošās darbības laikā piedalījies tādos projektos kā Fact un Rool Makaz, savu solokarjeru uzsācis aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu Neko 2005 (2000.), pēc kura sekoja debijas albums Cieņa un mīlestība (2001.), Augstāk, Tālāk, Stiprāk (2002.), Dūzis (2003.) un 2009. gadā izdotais albums Neatkarība.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!