Oskaram Deigelim jauns singls

Raksta attēls - Oskaram Deigelim jauns singls Publicitātes foto

17.08.2015 / Parmuziku.lv

Dziesma Gribas bēgt ir Oskara Deigeļa otrais skaņdarbs, kas tiks iekļauts dziedātāja jaunajā albumā Insomnia. Šis mūziķim būs jau trešais studijas albums un plānots, ka dienasgaismu tas ieraudzīs 2016. gada sākumā.

Mūzikas un vārdu autors jaunajai dziesmai ir pats Deigelis, bet ar aranžiju un dziesmā dzirdamo instrumentu iespēli palīdzējis Uģis Jēkabsons, ar kuru izveidojusies veiksmīga un stabila sadarbība jau iepriekšējā singla tapšanas laikā. 

Pats mākslinieks saka:

Kad vienpusējas jūtas nospiež sirdi un prātu, tad gribas aizbēgt kaut kur tālu prom. Aizbēgt ar visu savu būtību. Par to arī dziesma. 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!