Kaut kas nebijis! Iespēja Facebook tiešraidē 77 stundu garumā vērot albuma ierakstīšanu studijā

Raksta attēls - Kaut kas nebijis! Iespēja Facebook tiešraidē 77 stundu garumā vērot albuma ierakstīšanu studijā Ekrānšāviņš

13.09.2017 / Parmuziku.lv

Džeza dziedātāja Esperansa Spaldinga nebaidās dalīties ar radošo procesu.

Esperansa Emīlija Spaldinga (Esperanza Emily Spalding) ir amerikāņu džeza basiste un dziedātāja un uzskatāma par "child prodigy" jeb brīnumbērnu, apgūstot vijoles spēli jau piecu gadu vecumā. Dziedātājas īpašumā ir četras prestižās Grammy balvas - viņa kļuvusi par pirmo džeza mākslinieci, kas saņēmusi šo apbalvojumu. 

Kā savā Facebook profilā raksta mūziķe - ierakstu studijā mūziķi devušies absolūti nesagatavojušies, paļaujoties vien uz radošo procesu, improvizāciju un eksperimentiem. Plānots izdot tikai 7777 mūziķes parakstītus ierakstus, katram pievienojot arī kopiju ar vārdu, akordu un citu ideju pierakstiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!