OLAS ir atpakaļ!

Raksta attēls - OLAS ir atpakaļ! Ekrānšāviņš no video

21.09.2020

Pēc vairāk nekā trīs gadu radošā pārtraukuma mūzikā atgriežas Latvijā plašu atpazīstamību iekarojušais repa duets OLAS. Tā dalībnieki Žanis Pavlovskis un Arvis Reiks ir atkal apvienojušies un radījuši pilnīgi jaunu, uz patiesiem notikumiem balstītu dziesmu ar nosaukumu “Beidzās nauda”.

“Šī dziesma un videoklips ir mūsu pašu atbilde savam pirmajam hitam “Daudz naudas”. Šī brīža situācijā ar pandēmijas izraisītajiem ierobežojumiem mūzikas industrijai ir finansiāli ietekmējusi daudzus mūziķus, un mēs izdomājām to apspēlēt un apvienot ar savu atgriešanos. Būsim reāli, publicējot jebkādu dziesmu pēc tāda pārtraukuma, pirmais, ko mums jautātu, būtu - “Atgriezāties, jo jums beidzās nauda?”. Tagad esam soli priekšā komentētājiem,” tā par jauno dziesmu izsakās dueta dalībnieki.

Videoklips veidots OLAS labākajās tradīcijās - tajā tiek mesti cēli loki ar Ferrari un Mercedes markas automobīļiem, “fleksēts” ar viena dolāra banknotēm naudas istabā un spēlēts golfa laukumā. Parasta diena duetam OLAS.

Dalībnieki izsaka pateicību saviem draugiem, kuri var aizdot mašīnas, lai klipā būtu, ar ko braukt, golfa klubam “Jurmala Golf Club & Hotel” un arī printerim, kas saprintēja dolārus.

No vēstures arhīviem - duets OLAS radies kā humora projekts 2014.gadā, apvienojoties kādreizējiem kursa biedriem Žanim Pavlovskim un reperim Arvim Reikam. Pirmā pusgada laikā OLAS sasniedza pārsteidzošus Youtube skatījumu rādītājus. 2017.gadā duets izdeva savu debijas albumu “Ir klāt”, kuram sekoja Vislatvijas koncerttūre un lielkoncerts koncertzālē “Palladium”. Kopš albuma izdošanas duets OLAS nav radījis un izdevis nevienu pašu singlu, bet nu ar jauno atgriešanās dziesmu sola saviem faniem, ka turpinās iesākto un jau tuvākajā laikā izdos vēl kādu jaunu dziesmu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!