Notiks pirmie "SuperMikrofons" koncerti

Raksta attēls - Notiks pirmie "SuperMikrofons" koncerti Publicitātes foto

13.04.2016 / Parmuziku.lv

Jau šajā nedēļas nogalē Ventspilī, Madonā un Liepājā notiks pirmie jauno talantu konkursa un zvaigžņu koncertšova “SuperMikrofons” koncerti, kuros uzstāsies arī vēl nedzirdēti mūziķu sastāvi.

Izdevniecības “Mikrofona Ieraksti” divdesmitgadei veltītajos koncertos līdzās 10 jaunajiem talantiem katrā pilsētā uzstāsies un gan jaunas, gan zināmas dziesmas izpildīs arī Aija Andrejeva, Olga Rajecka, Ivo Fomins, Ieva Akuretere, Guntars Račs, kā arī šī gada konkursa “Supernova” laureāts Justs, kuram šie būs vieni no retajiem koncertiem pirms uzstāšanās Eirovīzijas finālā. Koncertšova vadītāja lomā iejutīsies un ar priekšnesumiem skatītājus priecēs Lauris Reiniks.

Pirmais pamatsastāva mēģinājums pavadīts pozitīvā un jautrā gaisotnē, jau minētajiem dziedātājiem un pavadošajai grupai Jāņa Miltiņa vadībā veidojot jaunus duetus un vēl nebijušas mūziķu kombinācijas, tai skaitā sastāvu, ko paši mūziķi, atsaucoties uz koncertšova “SuperMikrofons” nosaukumu, nodēvējuši par “SuperEoliku”. 

Konkursa “SuperMikrofons” uzvarētājs iegūs tiesības piedalīties MicRec jubilejas lielkoncertā “20 gadi latviešu mūzikā”, kas notiks Arēnā Rīga, 9. novembrī un papildus iespēju noslēgt vienas dziesmas ieraksta un promocijas līgumu EUR 1000 vērtībā. Katrā koncertšova „SuperMikrofons” koncertā kādā no 8 Latvijas pilsētām savus favorītus varēs atbalstīt arī klausītāji un koncerta apmeklētāji, balsojot par viņuprāt labāko priekšnesumu, un kopā ar profesionālu žūriju izvēloties to mūziķi, kas saņems galveno balvu.

Pirmais “SuperMikrofons” koncerts notiks 15. aprīlī Ventspilī, Teātra namā “Jūras vārti”. 16. aprīlī koncertšovs viesosies Madonas Kultūras namā, bet 17. aprīlī nedēļas nogali noslēgs koncerts Liepājā, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē. Šis datums ir zīmīgs ar to, ka tieši 17. aprīlī oficiālo dzimšanas dienu svin izdevniecība “Mikrofona Ieraksti”, kas Latvijas mūzikā darbojas jau 20 gadus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!