Koncertšovā “SuperMikrofons” uzstāsies Latvijas pārstāvis Eirovīzijā - Justs Sirmais

Raksta attēls - Koncertšovā “SuperMikrofons” uzstāsies Latvijas pārstāvis Eirovīzijā - Justs Sirmais Publicitātes foto

04.03.2016 / Parmuziku.lv

Kā viens no īpašajiem viesiem zvaigžņu koncertā mūzikas ierakstu kompānijas „Mikrofona ieraksti” divdesmitgadei veltītajā koncertšovā un jauno talantu konkursā „SuperMikrofons” uzstāsies šī gada Latvijas pārstāvis Eirovīzijas dziesmu konkursā – Justs Sirmais.

Pasākuma pirmajā daļā notiks jauno talantu priekšnesumu vērtēšana, un to veiks žūrija, kurā darbosies kompānijas MicRec dibinātāji Elita Mīlgrāve, Guntars Račs un pārējie vakara dalībnieki. Koncertu un konkursu vadīs Lauris Reiniks, kurš kopā ar žūrijas dalībniekiem un pieaicinātajām zvaigznēm, dziedās savus hitus koncerta otrajā daļā.

„SuperMikrofons” otrajā daļa Justs Sirmais sniegs priekšnesumus, uzstājoties līdzās tādiem pazīstamiem mūziķiem kā Olga Rajecka, Aija Andrejeva, Ieva Kerēvica, Lauris Reiniks un citiem.

Konkurss un pazīstamu zvaigžņu koncerts notiks aprīlī un maijā lielākajās Latvijas pilsētās: 15.04. – Ventspilī, „Jūras vārti”, 16.04. – Madonas kultūras namā, 17.04. – Liepājā, Rožu zālē, 29.04. – Jelgavas  kultūras namā, 30.04. – Rēzeknē, koncertzālē “Gors”, 05.05. – Cēsīs Vidzemes koncertzālē, 08.05. – Valmieras kultūras namā un tagad arī Rīgā, 15. maijā, kas būs visas šīs koncertu sērijas noslēguma pasākums un kura laikā notiks gan Rīgas uzvarētāja noteikšana, gan visa konkursa uzvarētāja paziņošana.

Konkursa “SuperMikrofons” uzvarētājs iegūs iespēju uzstāties kompānijas “Mikrofona ieraksti” 20 gadu jubilejas lielkoncertā, Arēnā Rīga, 9. novembrī un papildus iespēju noslēgt vienas dziesmas ieraksta un promocijas līgumu EUR 1000 vērtībā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!