Notiks jau 11.festivāls "Lustes"

Raksta attēls - Notiks jau 11.festivāls "Lustes" Publicitātes foto

01.08.2018 / Parmuziku.lv

11. augustā plkst. 17.00, atklājot Kena parka atjaunoto estrādi, Jēkabpili atkal ieskandinās “Lustes”, šogad – tieši pirms Vislatvijas zaļumballes.

Šogad pie mums viesosies ciemiņi no Lietuvas – kapelas “Lakštingele” un “Lendrūnas” –, un viesi no Igaunijas – ansamblis “Kõhukesed”. Latviju šais “Lustēs” pārstāvēs kapela “Spēlmaņi” no Nīgrandes pagasta Kalnu kultūras nama, Andrupenes pagasta lauku kapela un neatņemama šī festivāla sastāvdaļa – mūsu pašu “Kreicburgas Ziķeri”.

Šogad “Lustes Jēkabpilī” notiks jau 11. gadu un būs nedaudz savādākas – tās notiks nupat atjaunotajā estrādē, Jēkabpils Kena parkā, bet idejiski viss paliks pa vecam – būs tautiski, būs skanīgi, būs lustīgi! Festivāls “Lustes Jēkabpilī” ir kļuvis par nozīmīgu un muzikāli augstvērtīgu notikumu ne tikai Jēkabpils un Latvijas, bet arī tuvējo kaimiņvalstu tautas mūzikas dzīvē. Visos ansambļos darbojas talantīgi, profesionāli un aizrautīgi mūziķi, kas ar vislielāko prieku aicina, nesēdēt mājās, bet apmeklēt pasākumu – sākumā izlustēt, pēc tam izdancoties zaļumballē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!