Notiks bezmaksas seminārs "YouTube - viens no uzņēmuma mārketinga rīkiem"

Raksta attēls - Notiks bezmaksas seminārs "YouTube - viens no uzņēmuma  mārketinga rīkiem" Foto:pexels.com

13.01.2017 / Parmuziku.lv

19. janvārī "Latvijas mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eskports" sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru organizē bezmaksas semināru "YouTube - viens no uzņēmuma mārketinga rīkiem".

Semināra lektors būs sertificēts YouTube eksperts “Google Ground Budapest” partneris un reģionālais treneris András Bozán Bodrogi.  Semināra laikā viņš sniegs praktiskus  padomus kā pareizāk izmantot YouTube  sniegtos pakalpojumus, lai sasniegtu vēlamo  mērķauditoriju.

Semināra norises laiks no plkst. 10.00 līdz plkst. 12:30.

Darba valoda - angļu. Vietu skaits ierobežots.

Reģistrēšanās semināram: http://bit.ly/seminars-youtube.

Facebook pasākums:  šeit.

Pasākuma norises vieta: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Rīga, Pērses iela 2, 2. stāva konferenču zāle.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!