VIDEO: Oskars Deigelis un Jenny May ar jaunu dziesmu aicina tautiešus atgriezties mājās

Raksta attēls - VIDEO: Oskars Deigelis un Jenny May ar jaunu dziesmu aicina tautiešus atgriezties mājās Publicitātes foto

02.11.2017 / Parmuziku.lv

„Sirds pārved mājās” ir mūziķa Oskara Deigeļa jaunākais radio singls sadarbībā ar dziedātāju Jenny May, no trešā studijas albuma „Mūza”, kas klajā nāks 22. novembrī.

Dziesmas ideju komentē Oskars Deigelis:

Prāts aizved tālumā, sirds pārved mājās. Lai šī dziesma kalpo kā atgādinājums tam, ka mēs, kas esam šeit Latvijā, domājam par tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem, kas apstākļu spiesti vai kādu citu iemeslu dēļ devušies ārpus dzimtās zemes robežām, plašajā pasaulē. Mēs jūs mīlam un gaidām mājās!

Dziesmas mūzikas autore ir Žanna Berezina, savukārt tekstu radījis Gatis Zotovs. Skaņdarba aranžija uzticēta pieredzējušajam mūzikas producentam Gintam Stankevičam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!