Noskaidroti “Rietumu radio” jaunās mūzikas konkursa “Durvis” uzvarētāji

Raksta attēls - Noskaidroti “Rietumu radio” jaunās mūzikas konkursa “Durvis” uzvarētāji Publicitātes foto

18.06.2019

“Rietumu radio” rīkotajā jaunās mūzikas konkursā “Durvis 2019” uzvaru izcīnījis dziedātājas Sanijas Būmanes un ģitārista Mika Akota duets.

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas pēdējā kursa audzēknis M. Akots saņēma arī konkursa rīkotāju speciālbalvu par labāko instrumentālo pavadījumu. Jāatzīmē, ka M. Akota ģitārspēli katram interesentam būs iespējams baudīt arī trešdien, 19. jūnijā, plkst.16, kad koncertzāles “Lielais dzintars” kamerzālē notiks viņa profesionālās kvalifikācijas koncerteksāmens. 

Sanija Būmane, izcīnot uzvaru konkursā “Durvis 2019”, tikusi arī pie iespējas vienu no savām oriģināldziesmām ierakstīt studijā un iekļaut “Rietumu radio” rotācijā. 

2. vietā konkursā “Durvis 2019” ierindojās liepājnieku grupa “Mārtiņš Petrovs”, savukārt 3. vietu izcīnīja meiteņu ansamblis no Liepājas “Māsiņas krāsiņas”, kuras izpildīja savdabīgu un interesantu multeņu roku. 

“Māsiņu krāsiņu” līdere Kristīne Vertjanova, Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas absolvente, saņēma arī speciālbalvu par labāko vokālu. 

Kristīnes Vertjanovas krāsainā un interesantā balss bija viens no šī konkursa jaunatklājumiem, tomēr jāatzīst, ka konkurence konkursā “Durvis” bija ļoti liela, un mēs esam gandarīti, ka Latvijā aug jauni un talantīgi mākslinieki, kuri palīdzēs veidot gadsimta latviešu mūzikas vēsturi 21. gadsimtā,” stāsta “Rietumu radio” valdes loceklis Dzintars Hmieļevskis.

“Rietumu radio” rīkotajam mūzikas konkursam kopumā pieteicās 30 jaunās grupas no visas Latvijas, savukārt konkursa aktīvajā fāzē, kas no 20. marta līdz 30. maijam notika radio studijā, piedalījās 19 mūzikas grupas un arī solomākslinieki. 

Uzvarētāju apbalvošana notika 15. jūnijā klubā “Fontaine Palace”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!