Nikolajs Puzikovs iedzied brīnumaini skaistu dziesmu ar Katrīnu Binderi

Raksta attēls - Nikolajs Puzikovs iedzied brīnumaini skaistu dziesmu ar Katrīnu Binderi Publicitātes foto

27.09.2017 / Parmuziku.lv

Jaunās dziesmas “No ziemeļiem uz dienvidiem” mūzikas un vārdu autors ir Jelgavas grupas “On My Way” līderis Gatis Mūrnieks.

Dziesmas autors Gatis Mūrnieks pats par dziesmu stāsta:

Mēs dzīvojam ļoti plašā pasaulē, kura katru dienu dod mums iespējas sasniegt savus sapņus. Vienīgais, kas mums ir limitēts, taču viss pārējais mums ir dots neierobežoti.  Liekot soli pa solim, panākumi būs neizbēgami un līdz zvaigznēm tiks katrs, kurš to vēlēsies. Jo par velti šajā pasaulē ir tikai asaras, kamēr viss pārējais nāk ar smagu darbu!'

Sākotnēji dziesmas autors Gatis, šo dziesmu bija paredzējis pavisam citai dziedātājai. Dziesmu aranžējis un producējis pieredzējušais studijas producents Gints Stankevičs. Par dziesmu šobrīd iespējams nobalsot arī “Muzikālās bankas” dziesmu aptaujā.

Nikolajs, kura kontā jau ir duets ar dziedātāju Eviju Sloku, pašlaik turpina uzstāties gan kā solo mākslinieks, gan arī kopā ar latviešu hiphopa duetu “Olas”, kamēr Katrīna Bindere pašlaik kopā ar Guntaru Raču, Uģi Tirzīti un Andri Alviķi intensīvi koncertē visā Latvijā, atbalstot Rača jaunās grāmatas “365” izdošanu. Koncertos Katrīna izpilda arī savu līdz šim veiksmīgāko dziesmu “Tev līdzās” un citas pazīstamas dziesmas.

Dziesma pieejama Spotify, iTunes, Amazon un citur.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!