Natālija Imbruglija atradusi savu otro pusi. Zināmi viņas koncerta iesildītāji

Raksta attēls - Natālija Imbruglija atradusi savu otro pusi. Zināmi viņas koncerta iesildītāji Foto: Publicitātes foto

02.06.2015 / Parmuziku.lv

Kļuvis zināms, ka Natālijas Imbruglijas (Natalie Imbruglia) koncertu Rīgā iesildīs ne tikai Tanita Tikarama (Tanita Tikaram), bet arī Latvijas grupa Otra puse.

Grupa Otra puse ir viena no veiksmīgākajām Latvijas apvienībām pēdējo gadu laikā. Kopš 2006. gada, kad tā apvienojās pēc ilgākas pauzes, tā ir izdevusi divus albumus un 19 radiosinglus, no kuriem lielākā daļa ir kļuvuši par lieliem hītiem. Kolektīvs vairākas reizes ir guvis ļoti labus rezultātus konkursā Muzikālā banka, piemēram, 2013. gada aptaujā ierindojoties 2. vietā ar skaņdarbu Uzzīmē mani, kurā piedalās arī Antra Stafecka, tāpat tā kontā ir vairākas Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvas Zelta Mikrofons.

Atgādināsim, ka Natālijas Imbruglijas koncerts Rīgā notiks 22. jūlijā, Mežaparka Lielajā estrādē. Koncertā bez Otras puses publiku iesildīs arī indiāņu izcelsmes angļu dziedātāja Tanita Tikarama, kuras populārākā dziesma ir 1989. gadā izdotā Twist In My Sobriety.

Biļetes uz koncertu pieejamas šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!