Mūziķis Patriks izdod singlu “GIVING UP” un paziņo debijas albuma izdošanas datumu

Raksta attēls - Mūziķis Patriks izdod singlu “GIVING UP” un paziņo debijas albuma izdošanas datumu Publicitātes foto

28.04.2022

Mūziķis Patriks ir izlaidis pēdējo singlu no debijas albuma "PENUMBRA", kas gaidāms 25. maijā! "GIVING UP" ir ceturtais singls no gaidāmā koncepta albuma un dziesmas videoklips ir filmēts uz analogās filmu kameras.

Dziesma "GIVING UP" ir par sevis šaustīšanu, iekšējām dusmām, kas mūsos parādās laiku pa laikam, kad nejūtamies līdz galam pašpietiekami. Tomēr dziesmas enerģētiskais Synth Pop pavadījums liek aizmirst notikušo, skatīties uz priekšu un skriet tam visam cauri ar apziņu, ka būs diena, kad savs ceļš būs līdz galam skaidrs.

Gaidāmais debijas albums "PENUMBRA" ir pabeigts, tas sastāv no 10 dziesmām, kas klausītāju izvedīs cauri emocionāli dinamiskam un aizkustinošam stāstam par mūziķa dzīvi.

Žanri, ar kuriem mūziķis asociē gaidāmo albumu ir R&B/Soul, Indie Pop, Singer/Songwriter, Bedroom Pop/Lofi Hip-Hop, Neo Soul un citi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!