Patriks izdod debijas albumu “PENUMBRA”

Raksta attēls - Patriks izdod debijas albumu “PENUMBRA” Publicitātes foto

27.05.2022

Mūziķis Patriks izdod savu debijas albumu "PENUMBRA", lai klausītājus izvestu cauri emocionāli dinamiskam un aizkustinošam stāstam par mūziķa dzīvi. Albums tapis aptuveni divus ar pus gadus, tas sastāv no 10 dziesmām, kuras šovasar Patriks ar grupu plāno izpildīt arī koncertos.

Stāstot par albuma tapšanu, mūziķis atzīmē: ""PENUMBRA" ir koncepta albums, kas sastāv no divām daļām, kuru vienojošais motīvs ir mīlestība. "PENUMBRA" ir progresējošs stāsts par diviem cilvēkiem, kuru mīlestība aug, attīstās, iet cauri grūtībām un turas virs ūdens līdz lūzuma brīdim, kurā visas iedomas, sajūtas, uzskati un ieradumi izmainās kā diena pret nakti. Vārds "PENUMBRA" no angļu valodas tulkots kā pusēna, jeb laukums, kas veidojas starp gaismu un ēnu. Šis nosaukums apzīmē emocionālo stadiju, kurā nonāk cilvēks attiecību izbeigšanas brīdī, kad tas atrodas starp gaismu, kas ir aiz muguras un tumsu, kas to sagaida".

Stāstot par nākotnes plāniem, Patriks saka, ka ir atradis domubiedrus ar kuriem kopā izpildīt un arī rakstīt mūziku, tāpēc šovasar gaidāmas vairākas uzstāšanās, kā arī jauna mūzika latviešu valodā.

Žanri, ar ko asociējas mūziķis ir R&B/Soul, Alternative Pop, Singer/Songwriter, Bedroom Pop/Lofi Hip-Hop, Neo Soul un citi. Šajā albumā saklausāma žanru daudzveidība, katra dziesma ir atšķirīga, taču to vienojošais elements ir dziesmu vārdi. Mūziķi, no kuriem Patriks ir guvis iedvesmu savas dzīves laikā ir: Frank Ocean, Bon Iver, Local Natives, Joji, James Blake, Rex Orange County, Still Woozy, Tom Misch, Mac Miller, Anderson .Paak un citi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!