Mūziķis MIKS GALVANOVSKIS, ar jaunu singlu izsludina aprīļa lielkoncertu Palladium Rīga

Raksta attēls - Mūziķis MIKS GALVANOVSKIS, ar jaunu singlu izsludina aprīļa lielkoncertu Palladium Rīga Publicitātes foto

04.03.2024

Dziesma “STULBĀ SIRDSAPZIŅA” ir mūziķa pieteikums gaidāmajam koncertam “BOHĒMAS DIENASGRĀMATA”, Palladium Rīga, 20.aprīlī.

Miks: “Dziesma “Stulbā sirdsapziņa”, gluži kā drīzumā gaidāmais albums, ir par manu dzīvi ar spilgto bohemas piesitienu, grūtajām izvēlēm un brīžiem, kas atspoguļo rūgto izklaidības pēcgaršu. Dziesmā tiek skaidrotas attiecības, kas vienmēr izvēršas vienā scenārijā - lielceļā uz nekurieni. Bieži vien, ir sanācis satikt dzīvē cilvēkus, kuru dēļ sirsniņa uz brīdi notirpst, bet arī tā sajūta pagaist ātri vien. Dziesmas galvenais uzsvars ir par to, ka, lai arī kā negribētos nevienu sāpināt, dienas beigās, diemžēl, tas ir neizbēgami.”

Šo dziesmas zemtekstu video veidā attēlojis arī režisors un operators Elvis Lācis, ar kuru Miks Galvanovskis sadarbojas ne pirmo reizi.  Abu sadarbībā ir radīti vairāki ekscentriski mūzikas videoklipi. 

Elvis Lācis: “Ideja ir vienkārša, parādīt iekšējo cīņu ar sevi un neveiksmīgas mīlestības meklēšanu. Klips ir nedaudz divdomīgs, bet jebkurš to var rezonēt ar sevi. Mēs visi esam piedzīvojuši toksiskas attiecības, kuras šķiet padara mūs labākus, bet beigu beigās nekā. Gribam, lai otrs cilvēks saprot mūs no neveiksmīga mājiena, bet sirdsapziņas dēļ, vienkārši parmetam sev un nevaram atzīt, ka nebūs pa ceļam.”

Videoklipa radošā komanda - režisors/operators Elvis Lācis, gaismu dizains Artūrs Feldmanis un producente Lāsma Neulāne. Videoklips tapis sadarbībā ar Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu.

Aprīlī gaidāmais koncerts pārsteigs ar īpašiem viesiem, jaudīgu šovu un daudz dažādiem pārsteigumiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!