Dziedātājs Miks Galvanovskis izdevis jaunu dziesmu un videoklipu “Brīvībā”

Raksta attēls - Dziedātājs Miks Galvanovskis izdevis jaunu dziesmu un videoklipu “Brīvībā” Publicitātes foto

09.03.2023

Dziesmas “Brīvībā” videoklips ir veidots “Ukrainas Brīvībai” koncerta laikā, kur šī dziesma tika atskaņota pirmo reizi.

"Dziesmu “Brīvībā” es sarakstīju pirms apmēram diviem gadiem. Sēdēju viens ieslēgts četrās mājas  sienās covid ierobežojumu dēļ un tajā brīdī spītīgi sev teicu, ka man ir atņemts vissvarīgakais, kas man ir dots — brīvība. Tad nu arī tapa šī dziesma, vārdos spilgti atainojot piedzīvojumus, ballītes, trakās Vecrīgas naktis un citas brīnišķīgas atmiņas. Citējot dziesmas tekstu: “mīt manā prātā, dzīvs katrā stāstā, biezākā kārtā ieskrāpēts ādā” apslēpj trakos piedzīvojumus un tetovējumus uz ķermeņa, kas ir uztaisīti par godu šiem neaizmirstamajiem mirkļiem," komentē mūziķis.

Šobrīd gan šī dziesma man ir ieguvusi citu nozīmi, tieši tādēļ pirmo reizi viņa tika atskaņota labdarības koncertā “Ukrainas Brīvībai”. Šis laiks man ir patiesi licis novērtēt, cik mēs varam būt pateicīgi, dzīvojot brīvā valstī, un to, ka mums ir iespēja veidot savus stāstus, dzīvojot mierā. Šī gada laikā mūziķis ir aktīvi iesaistījies Ukrainas atbalsta pasākumos, piedaloties koncertos, ziedojot finansiālus līdzekļus, kā arī dodot darbu patvēruma meklētājiem no Ukrainas savos uzņēmumos.

Dziesmu veidojis un producējis Reinis Briģis, apstrādes procesos savu roku pielicis Didzis Simanovičs, bet videoklipu veidojis Kristaps Bērziņš sadarbībā ar TV24.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!