Mūziķi un improvizācijas teātra aktieri apvienojas labiem darbiem pasākumā “Improvizācija mūzikai”

Raksta attēls - Mūziķi un improvizācijas teātra aktieri apvienojas labiem darbiem pasākumā “Improvizācija mūzikai” Foto: Māra Juberte

04.02.2019 / Parmuziku.lv

“Fonds Līdzskaņa” un kulturāli izklaidējoša pasākumu sērija “Vienreizējs Vakars” piektdien, 1. februārī, organizēja labdarības vakaru “Improvizācija mūzikai”. Par pasākuma ieejas biļetēm iegūtie līdzekļi tiks izmantoti “Fonda Līdzskaņa” 2019. gada vasaras sociāli radošās nometnes organizēšanai.

Pasākumā uzstājās improvizācijas teātra “Spektrs” aktieri un “Fonda Līdzskaņa” draugi - mūziķi Atis Zviedris, Rihards Zaļupe, Katrīna Dimanta, Laima Dimanta, Ira Krauja, Herberts Blumbergs jeb Herbe, Elizabete Vētra, Vita Baļčunaite, Reinis Briģis, Tenis Dimants, Aija Barovska un Sanija Pastare, kas izpildīja “Fonda Līdzskaņa” pērnā gada vasaras nometnē tapušās dziesmas. Pasākumu vadīja improvizators Andris Kalniškāns.

 “Fonds Līdzskaņa” saka lielu paldies “Vienreizējs Vakars” un Andrim Kalniškānam, Improvizācijas teātra “Spektrs” aktieriem, Atim Zviedrim, “Cafe Leningrad” un Herbem, “DekoStudio” un Oskaram Kurdeko, “Latvijas Kultūras koledžai” un Jānim Jansonam, “CIDO grupai”, kā arī Krišjānim Geidānam.

 Labdarības koncerts tika organizēts sadarbībā ar kulturāli izklaidējoša jautru atpūtas vakaru sēriju “Vienreizējs Vakars”, kas apvieno stand-up, improvizācijas teātra, ilūziju, mūzikas un citus žanrus.

 

Par "Fondu Līdzskaņa"

 “Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan finansiālu atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu ikdienas apstākļus vai aktualizētu viņa radošo darbību. Divu gadu pastāvēšanas laikā, fonds palīdzējis tādiem sabiedrībā iemīļotiem māksliniekiem, kā Dainis Dobelnieks, Rolands Balodis–Ūdris, Aleksandrs Šlujevs, Valdis Atāls, Roberts Gobziņš un citi.

 Vairāk par fondu: www.lidzskana.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!