Dzirkstošs humors! Mūziķi atbild uz drosmīgiem jautājumiem (VIDEO)

Raksta attēls - Dzirkstošs humors! Mūziķi atbild uz drosmīgiem jautājumiem (VIDEO) Ekrānšāviņš

21.09.2016 / Aiga Leitholde

Tu to vienmēr esi gribējis zināt, bet neesi uzdrošinājies pajautāt. Tāpēc tavā vietā to darām mēs. Būs smieklīgi!

Kā pirmie izaicinājumu pieņēma elektroniskās mūzikas mākslinieks Kodek un Alvis Bernāns no grupas "Skyforger", asprātīgi atbildot uz citu sagatavotiem jautājumiem - arī nedaudz klišejiskiem un nekaunīgiem. Iespējamība, ka abi mūziķi satiksies uz vienas skatuves, ir diezgan maza, tāpēc vīri lieliski saspēlējās intervijā. 

Starp citu, 16. septembrī Kodek oficiāli publiskoja albumu "Hi-Low Aerobics", kurā ir iekļauti skaņdarbi, kurus Kodek radījis 2013. un 2014. gada periodā. Savukārt "Skyforger"  septembra beigās uzstāsies Spānijā notiekošajā "Iberian Warriors Metalfest".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!