Mūziķa Julian un producenta Kriss Tap kopdarbs "Like A Stream"

Raksta attēls - Mūziķa Julian un producenta Kriss Tap kopdarbs "Like A Stream" Publicitātes foto

27.02.2018 / Parmuziku.lv

Kopējai sadarbībai ir apvienojušies poļu dziedātājs un aktieris Julian Lesiński un latviešu deju mūzikas producents un daudzu remixu autors Kriss Tap.

Sākotnēji dziesma "Like A Stream" tikusi rakstīta Polijas nacionālajai Eirovīzijas atlasei 2018. gada konkursam (līdzīgi kā mūsu „Supernova”) un cīnījās par ceļazīmi uz finālu Lisabonā.

Diemžēl dziesma konkursā neuzvarēja un Julians vēlējies šai dziesmai piešķirt pavisam jaunu un citādāku skanējumu, tamdēļ tika pieaicināts latviešu producents, lai tiktu radīta dziesmas jaunā versija.

Kriss Tap saka: „Julians, būdams liels Eirovīzijas fans, bija dzirdējis arī manis veidotos deju remixus latviešu Eirovīzijas un Supernovas dalībniekiem. Tie viņam esot patikuši, tāpēc arī viņš vērsās pie manis ar piedāvājumu veikt kopēju sadarbību un pārstrādāt viņa pēdējo dziesmu, ar kuru viņš startē Polijas nacionālajā atlasē, lai izveidoju šai dziesmai pavisam jaunu skanējumu. Man likās interesanti sadarboties arī ar kādu ārzemju mūziķi, tāpēc ar prieku piekritu. Pēc šī veiksmīgā kopdarba vienojāmies, ka noteikti sadarbosimies arī nākotnē.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!