Kriss Tap radījis jaunu remiksu grupas Kris & Oz dziesmai "Morning flight"

Raksta attēls - Kriss Tap radījis jaunu remiksu grupas Kris & Oz dziesmai "Morning flight" Publicitātes foto

08.06.2018 / Parmuziku.lv

Ar dziesmu „Morning flight” grupa Kris & Oz šogad uzstājās Supernova 2018 konkursā un cīnījās par iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijā. Lai arī grupa neuzvarēja, tā ieguva lielu skatītāju simpātiju un ierindojās otrajā vietā pēc skatītāju balsojuma trešajā pusfinālā, nedaudz piekāpjoties uzvarētājai Laurai Rizzotto.

Remiksa autors Kriss Tap stāsta: „Jau ceturto gadu sekoju līdzi Supernova konkursam un izveidoju kādu remiksu dziesmai, kura man simpatizē viss vairāk. Šogad neapšaubāmi mans favorīts bija grupa Kris & Oz ar dziesmu „Morning flight”. Tā izcēlās uz kopējā fona, un mani apbūra vokālistes balss. Dziesmas oriģināls nav tipiska pop dziesma, tāpēc arī remiksu vēlējos veidot nedaudz atšķirīgu kā mūsdienu ierastā deju mūzika. Remiksa pamat stils ir Breakbeat. Īpašu paldies gribu pateikt grupas producentam Aleksandram Solovjovam par pretimnākšanu un dažiem ieteikumiem.”

Šogad Kriss Tap jau ir veicis kopdarbu ar poļu mūziķi Julian Lesinski, kurš arī piedalījās savas valsts Supernovas analogā - Eirovīzijas nacionālajā atlasē. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!