Múr izdod videoklipu dziesmai “Viegli” no jaunā albuma

Raksta attēls - Múr izdod videoklipu dziesmai “Viegli” no jaunā albuma Ekrānšāviņš no video

08.09.2018 / Parmuziku.lv

Vienai no albuma noslēguma dziesmām “Viegli” šodien Múr izdod videoklipu un aicina to noskatīties gan YouTube, gan klausīties dziesmu Spotify, iTunes un citās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Minialbums ar nosaukumu “Nekas Vairs Nav Skaisti” iekļauj sevī 6 dziesmas, no kurām ar pirmo iepazināmies ar dziesmu “Ķiršu Koki”, kuras videoklips arī pieejams YouTube. Dziesma līdz šim gana veiksmīgi ieguvusi atzinību klausītāju lokā, taču šodien pēc aizvadītās minialbuma “Nekas Vairs Nav Skaisti” prezentācijas tiek izdota otrā singla “Viegli” video.

Múr izziņojusi arī visa albuma pieejamību mūzikas straumēšanas vietnēs un drīz mākslinieces YouTube lapā tiks ievietoti arī dziesmu audio video, kur lasāmā formātā varēs iepazīties ar dziesmu vārdiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!