Mona De Bo piedāvā skaņdarbu no novembrī gaidāmā albuma

Raksta attēls - Mona De Bo piedāvā skaņdarbu no novembrī gaidāmā albuma

24.09.2015 / Parmuziku.lv

Ar kompozīciju Traks eksperimentālā roka duets Mona De Bo piesaka savu ceturto albumu Īstenībā.

Edgars Rubenis:

Ideja kompozīcijai traks radās pagājušajā vasarā pie Kālezera. Bijām divatā izbraukuši no pilsētas, lai spēlētu un, iespējams, nonāktu pie jauna materiāla. Pēc divām nedēļām mēģinājumu telpā mums bija vesela kolekcija ar skaņu skicēm. traks pamatā ir viena no tām.

Edgars Eihmanis:

Pēdējo gadu daudz strādājām gan kopā, gan atsevišķi. Salīdzinot ar pēdējiem albumiem, esam mainījuši spēles manieri un stilistiku. Savā ziņā esam atgriezušies pie tā, ko darījām pirms desmit gadiem.

Ģitārists Edgars Rubenis un bundzinieks Edgars Eihmanis nodibināja Mona De Bo 2005. gadā. 2012. gada pavasarī grupa papildināja savu koncertsastāvu ar ģitāristu Arni Račinski, taustiņinstrumentālistu Pauli Grīnhofu un pūšamo instrumentu sekciju. Šādā sastāvā ansamblis ar panākumiem uzstājās Rīgas koncertzālē Palladium un Baltijas lielākajā mūzikas konferencē Tallinn Music Week.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!