Improvizācija un unikāla kopāsanākšana - grupa Mona de Bo sola jaunu albumu un koncertus

Raksta attēls - Improvizācija un unikāla kopāsanākšana - grupa Mona de Bo sola jaunu albumu un koncertus Foto: Publicitātes foto

08.04.2015 / Antra Bērtule

Eksperimentālā roka duets Mona de Bo kopā ar džeza pianistu Rūdolfu Macatu spēlēs vairākus koncertus.

17. aprīlī kopā ar grupu Anna Kijevā grupa Mona de Bo spēlēs Valmierā, Tautas Harmonijas centrā, bet 18. un 19. aprīlī – Rīgā, Kaņepes Kultūras centrā.

Mona de Bo atskaņos jauno materiālu, kā arī mūziku no iepriekšējiem albumiem Nekavējies, šīs ir spēles ar tevi un Pag Pag.

"Kopš pagājušās vasaras esam strādājuši pie jaunā albuma un pašlaik mēģinām to pabeigt. Stilistiski tas ir atšķirīgs no tā, ko esam darījuši līdz šim. Cita starpā - esam aizrāvušies ar improvizētas mūzikas spēlēšanu. Tomēr šajos trīs koncertos pārsvarā atskaņosim kompozīcijas," stāsta Edgars Eihmanis.

Šobrīd abi Mona de Bo dalībnieki uzturas ārzemēs - Edgars Rubenis dzīvo Holandē, Edgars Eihmanis - Itālijā. Koncerti Rīgā un Valmierā būs vienīgās grupas uzstāšanās pirms vasaras festivāliem.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!