Mickeen un Dvines dziesmā “I Like It Like That”

Raksta attēls - Mickeen un Dvines dziesmā “I Like It Like That” Publicitātes foto

06.04.2019 / Parmuziku.lv

Producents Mickeen, sadarbojoties ar dziedātājām Dvines izdod singlu "I Like It Like That".

Dvines par dziesmu: "Dziesma ir nekad nenovecojošs mīlas stāsts par diviem cilvēkiem, kam ir lemts būt kopā, kad viņu savstarpējā saderība ir nenoliedzama. Viņi jūt viens otru un bez liekiem vārdiem saprot viens otra iekāres."

Mickeen par dziesmu: "Dziesma sākās ar ideju, kas man radās pagājušajā gadā. Izveidojot instrumentālu demo versiju, es jutu, ka šī dziesma būtu piemērota talantīgajām Dvīnēm. Aizsūtot, demo versija uzrunāja Dvīnes un radās dziesma, kas šobrīd dzirdama.”

Producents Mickeen ar dziesmu veidošanu nodarbojas vairāk nekā četrus gadus. Latvijas radiostacijās debitēja ar remiksu dziesmai "Up", ar kuru grupa "Franco Franco" piedalījās konkursā "Supernova 2017". Pagājušajā gadā tika izdotas Mickeen oriģināldziesmas "Hideaway" un "Tree" , kuru iedziedāja latviešu solists Miks Dukurs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!