DVINES piedāvā jaunu dziesmu “Sevi Ieraudzīt” un tās videoklipu

Raksta attēls - DVINES piedāvā jaunu dziesmu “Sevi Ieraudzīt” un tās videoklipu Foto: Māris Kreicbergs

28.01.2020

Šodien pie klausītājiem nonāk dueta DVINES jaunākā dziesma latviešu valodā “Sevi Ieraudzīt”. Jaunajai dziesmai tapis arī maigs un juteklisks videoklips.

Dziesma “Sevi Ieraudzīt” tēlaini apraksta pieaugšanas posmu dzīvē, ko piedzīvo ikkatrs. Tās mūzikas un vārdu autores ir pašas māsas - Anastasija un Katrīne, un dziesmas producents ir Armands Varslavāns. “Kad ar vienu kāju vēl esi agrā jaunībā, tās vieglumā, bet ar otru jau esi pārkāpis slieksnim, aiz kura sagaida daudz mērēnāks, nobriedušāks stāvoklis. Šo sajūtu var dēvēt par pieaugšanas apzināšanos, un šobrīd to piedzīvojam diezgan aktīvi, līdz ar ko gribējās to ietērpt vārdos un iemūžināt dziesmā, jo ticam, ka daudzi cilvēki ir piedzīvojuši, piedzīvo vai vēl tikai piedzīvos ko līdzīgu”, - tā par skaņdarbu stāsta DVINES.

 

Videoklipu veidojis Mārcis Šēners, ar kuru DVINES sadarbojās jau otro reizi, iepriekš strādājot pie dziesmas “Manā Prātā Tikai Tu”, kas izdota iepriekšējā gada septembrī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!