Grupa "Metrs" publicē jauno albumu “Ēnas”

Raksta attēls - Grupa "Metrs" publicē jauno albumu “Ēnas” Publicitātes foto

16.04.2018 / Parmuziku.lv

27.aprīlī grupa “Metrs” laida klajā savu jauno albumu “Ēnas”, kurā iekļautas 10 dziesmas, un kurš tiks publiskots populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Šajā dienā ar pirmo koncertu Daugavpils klubā “Artilērijas pagrabi” aizsāksās albuma prezentācija vairākās Latvijas pilsētās. Visi rokmūzikas cienītāji tiek gaidīti uz kopīgu laika pavadīšanu alternatīvā roka atmosfērā.

Ar dziesmu “Likmes” no jaunā albuma grupa “Metrs” piedāvā saņemt atspirdzinošu un pavasarīgu rokvitamīnu devu ikvienam dzīvās mūzikas cienītājam.

Ieraksts veikts studijā “Sound Systems” un grupas "Metrs" mājas studijā, to miksēja un māsterēja Edmunds Tamanis.

Grupas sastāvs – Uldis Ruļuks (balss, ģitāra), Edmunds Tamanis (ģitāra, piedziedājumi), Guntars Šembels (basģitāra), Andrejs Zelčs (bungas).

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!