Grupa "Metrs" piedāvā jaunu dziesmu no sava topošā albuma

Raksta attēls - Grupa "Metrs" piedāvā jaunu dziesmu no sava topošā albuma Publicitātes foto. Grupa "Metrs"

12.05.2017 / Parmuziku.lv

Grupa "Metrs", kuras trešais albums gaidāms jau šoruden, laidusi klajā jaunu dziesmu- "Predestinācija".

Dziesmas vēstījums iekodēts tās nosaukumā - "Predestinācija": lai arī uz kādiem spēkiem paļaujas katrs no mums, ir cilvēki, kuri tic, ka mūsu liktenis jau iepriekš ir nolemts un nenovēršams, neatkarīgi no mūsu gribas. 

Grupa "Metrs" dibināta 1993.gadā, apvienojoties Daugavpils Universitātes studentiem. Grupa piedalījusies dažādos mūzikas festivālos - "Sinepes un Medus", "Bildes", "Muzykys skrytuļs", daudzos citos mūziķu saietos, neskaitāmos korporatīvos pasākumos un pārtijās. 1998. gadā izdots grupas pirmais albums, ar atbilstošu nosaukumu - "Pirmais albums", savukārt 2014. gadā grupa izdeva savu otro albumu "Labākā diena".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!