"Menuets" aicina nosvinēt filmas „Četri balti krekli” panākumus panākumus Kannu kinofestivālā

Raksta attēls - "Menuets" aicina nosvinēt filmas „Četri balti krekli” panākumus panākumus Kannu kinofestivālā "Menuets". Foto: Linda Ratuta

21.05.2018 / Parmuziku.lv

Šķiet, vairs nevienam nav noslēpums, ka 15.maijā Kannu kinofestivālā īpašā seansā tika izrādīta izcilā latviešu kinorežisora Rolanda Kalniņa 1967.gadā tapusī filma „Četri balti krekli”. Padomju cenzūras aizliegto filmu, kas divdesmit gadus nogulēja plauktā un ko latviešu publika varēja noskatīties tikai 90.gadu sākumā, īpašā seansa apmeklētāji sveica ar stāvovācijām, turklāt, pateicoties grupai „Carnival Youth”, Latvijas paviljona apmeklētāji varēja klausīties filmā skanošās Imanta Kalniņa dziesmas, ko mēs visi zinām kā neatņemamu leģendārās grupas „Menuets” repertuāra sastāvdaļu.

Lai godam nosvinētu šo faktu, 26.maijā plkst.20 Litenes estrādē un 8.jūnijā plkst.19 Talsu Sauleskalna estrādē grupa „MENUETS”, kas šogad svin pastāvēšanas 50.gadskārtu, aicina uz diviem īpašiem koncertiem, lai vēlreiz kopā ar klausītājiem izdziedātu dziesmas, ar kurām esam uzauguši: „Alvas zaldātiņi”, „Viņi dejoja vienu vasaru”, „Lilioma dziesma”, „Balāde par Jonahu” u.c., kas nenoveco un kuras klausāmies joprojām. „Šis patiešām būs grandiozs koncerts, jo grupa koncertēs teju divas stundas,” saka pasākuma producents Jānis Viduskalns.

Litenē pēc koncerta par dejām rūpēsies grupas „Galaktika”, „Bruģis”, Kaspars Maks un DJ Aivis, savukārt Talsos zaļumballē par noskaņu gādās „Rumbas kvartets”. Abās pasākumu norises vietās – gan Litenē, gan Talsos – būs iespēja bērnus uz koncerta laiku atstāt pieskatīšanai bērnu stūrītī, netraucējot koncerta apmeklētājiem baudīt koncertu. Ieeja koncerta norises vietā – no plkst.17.  Bērniem līdz 10.g.v. ieeja koncertā vecāku pavadībā ir bez maksas, kā arī 1.grupas invalīdiem, uzrādot invaliditātes apliecību – ieeja bez maksas, izņemot asistenta pakalpojuma sniedzēju. Biļetes uz koncertu  par  EUR 7 – 14 var iegādāties „Biļešu Paradīzes” tīklā. Tās būs pieejamas arī pasākumu norises vietās pirms koncerta.

Vairāk informācijas par pasākumu norisi www.balles.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!