Atskats uz koncertu sērijas "Menuetam 50. Latvijai 100" atklāšanas koncertu

Raksta attēls - Atskats uz koncertu sērijas "Menuetam 50. Latvijai 100" atklāšanas koncertu Publicitātes foto

29.10.2018 / Parmuziku.lv

Leģendārā grupa "Menuets", kas šogad svin 50 gadu jubileju, sestdien, 27.oktobrī, savu jubilejas tūri "Menuetam 50, Latviijai 100" atklāja Latgales vēstniecībā "GORS".

Teju divas stundu ilgo koncertu, kurā skanēja gan Imanta Kalniņa pazīstamākās dziesmas, gan grupas dalībnieku Jura Sejāna un Adriana Kukuvasa agrīnie skaņdarbi, uzņēma ar ilgām stāvovācijām.
 
Nākamie divi koncerti jau 4.novembrī notiks Rīgā, VEF Kultūras pilī, kur tiks svinēta grupas oficiālā jubileja, 22. un 24.novembrī - Vidzemes koncertzālē "Cēsis", 23.novembī Jelgavas Kultūras nama, 25.novembrī Liepājas koncertzālē "Lielais Dzintars" un 15.decembrī Krustpils Kultūras namā.
 
Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!