Mazais Princis ieskandinās Positivus festivālu

Raksta attēls - Mazais Princis ieskandinās Positivus festivālu Publicitātes foto

09.07.2019 / Parmuziku.lv

Atgriežoties pie pārbaudītām vērtībām, festivāls Positivus atdzīvina Positivus pre-party tradīciju! Pēc daudzu gadu pauzes trešdien, 17. jūlija vakarā, K.K. fon Stricka Villā tiks ieskandināts Positivus festivāls!

Lai noskaņotos vienam no lielākajiem šīs vasaras festivāliem, kā arī noķertu festivāla sajūtu, ieskaņas pasākuma apmeklētājus priecēs muzikāli priekšnesumi, vakara gaitā varēs iepazīsties ar Positivus’19 šī gada oficiālo T-kreklu dizainu, iestiprināties ar šefpavāra Aldoņa Elkšņa piedāvāto street food,  kā arī būs citi pārsteidzoši jaunumi!

Vakara galvenā priekšnesuma gods piešķirts alternatīvā šlāgera apvienībai Mazais Princis, kura, cienot klausītājus, savu mūziku neizpilda, toties ar pietāti attiecas pret latviešu iemīļotajiem skaņdarbiem.

Mazā Prinča izpildījumā jaunie hiti vecās skaņās skatāmi pagājušā gada Positivus festivāla koncerta ierakstā 

Atgādinām, ka Positivus festivāls notiks 26. un 27. jūlijā. Biļetes šogad ir ievērojami pieejamākas un nopērkamas www.positivusfestival.com un “Biļešu Serviss” tīklā.

Šogad festivālā: Disclosure Dj set, The 1975, Underworld, Royal Blood, Cut Copy, Elderbrook, Superorganism, Ivan Dorn, Daddy Was  A Milkman, Ansis, Adam Naas, Husky Loops, Ewert and The Two Dragons, Emma - Jean Thackray, Very Cool People, Funk Therapy Collective, Kautkaili, The Coco'nuts, Bezgalībieši, Makree live un daudzi, daudzi citi.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!