Makree laiž klajā singlu un videoklipu no Kārļa Lesiņa jaunās spēlfilmas “Izmisums”.

Raksta attēls - Makree laiž klajā singlu un videoklipu no Kārļa Lesiņa jaunās spēlfilmas “Izmisums”. Publicitātes foto

28.11.2019

“Places&Spaces” ir otrais singls no mūzikas producenta Makree gaidāmā debijas albuma. Dziesma ir tapusi īpaši režisora Kārļa Lesiņa debijas spēlfilmai "Izmisums". Dziesmas videoklips ir veidots kā īss ieskats filmā.

Singls “Places&Spaces” tapis, piedaloties mūziķiem Ralph B (Ralfs Brieze) un Justam Sirmajam. Tā aizsākās kā ideju apmaiņa starp mūziķiem, gala versijā to izpildot Ralph B.

Makree un Ralph B singls ir radīts Kārļa Lesiņa jaunajai spēlfilmai “Izmisums” pēc filmas veidotāju aicinājuma. Dziesmas klips piedāvā ekskluzīvu ieskatu filmas kadros, kura būs skatāma uz kino ekrāniem Latvijā no 10. janvāra.

 

Filma “Izmisums” ir godalgotā režisora Kārļa Lesiņa pirmā pilnmetrāžas spēlfilma un stāsta par trīsdesmitgadnieku Gati, kura dzīvi ir piemeklējusi melnā strīpa – atlaiž no darba, pamet draudzene, sākas veselības problēmas. Lai tiktu ar visu galā, viņš ir spiests doties uz savu bērnības mājokli – lauku māju. Mazajā ciematā viņš satiek skaisto Miju un kultveidīgo kopienu, kuru vada valdzinošā šamane. Šī atgriešanās pārtop par mistikas apvītu psihiatrijas seansu, pār kuru Gatis sāk zaudēt kontroli. Iedomas un realitāte sāk savīties spraigu notikumu virknē, no kuras atpakaļceļa vairs nav.

Filmas titullomā redzams aktieris Kaspars Zāle, lomās – Alise Danovska, Vita Vārpiņa, Kaspars Gods un citi. Filmas operators un videoklipā redzamo kadru autors ir Mārtiņš Jurevics.

Kārlis Lesiņš saņēmis jau divas Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps – īsfilma Konvertīti (2016) tika novērtēta kā labākā studentu filma, savukārt īsfilma Vectēva tēvs (2017) – kā labākā debijas filma.

 

“Man prieks, ka dziesma spēja atrast savas mājas filmā “Izmisums”, jo pēc filmas producentu aicinājuma sadarboties tā lieliski iederējās attiecīgajā ainā,” par rezultātu stāsta mūzikas producents Makree. “Videoklipa montāžu uzticot Mārtiņam Goldbergam no Creators22, centāmies parādīt filmā esošo mīlas stāstu starp galvenajiem varoņiem.”

Mūzikas producents Makree ir elektroniskās deju mūzikas DJ un mūzikas producents, kurš ir sasniedzis atpazīstamību arī ārpus Latvijas robežām, sadarbojoties ar pasaulslaveno britu mūzikas producentu Secondcity un radot kopēju singlu “Never been in love”. Makree debijas albums nāks klajā 2020. gadā.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!