Madaras Grēgeres un Roberta Pētersona dziesmai Karuselis tapis jauns video

Raksta attēls - Madaras Grēgeres un Roberta Pētersona dziesmai Karuselis tapis jauns video Publicitātes foto

05.08.2015

Pagājušajā svētdienā notika klipa Karuselis prezentācija Ventspilī, kas ir Madaras Grēgeres dzimtā pilsēta. Pasākumā dziedātāja uzstājās ar savu oriģināldziesmu programmu. Prezentācijā piedalījās arī dziedātājs Roberts Pētersons.

Pati mūziķe par klipa veidošanu saka: "Uzrunāju savu draudzeni un deju studijas PRO-X vadītāju Ievu Bitenieci, ar kuras palīdzību tapa kopējā videostāsta ideja, tad mēs piesaistījām lielisku komandu – video producentu Ritvaru Bluku, stilisti Līgu Bangu, vizāžisti Zani Elleri un kopā radījām, manuprāt, emocionālu un mūsdienīgu video. Stāsta galvenie varoņi ir dejotāji Pegija Geidāne un Artūrs Fatjkins. Manuprāt, viņi lieliski izjuta dziesmas stāstu un ar horeogrāfijas palīdzību radīja emocionālu darbu. Esmu ļoti priecīga par rezultātu un saku lielu paldies visai radošajai komandai. "

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!