Līga Rīdere iedzied īpašu dziesmu par savām sarežģītajām attiecībām ar mammu

Raksta attēls - Līga Rīdere iedzied īpašu dziesmu par savām sarežģītajām attiecībām ar mammu Publicitātes foto

02.05.2019 / Parmuziku.lv

Dziesma "Bet, māt!" tapusi sadarbībā ar Vitholdu Smolderu, kas ir arī Līgas pirmā singla ''Ja tu mīli'' autors, un producentu Kristapu Krievkalnu.

"Cik sevi atceros, vienmēr esmu distancējusies no mammas, lai arī sirdī alku pēc viņas mīlestības, atzinības un uzmanības.  Tagad, kad pati esmu kļuvusi par mammu, esmu daudz ko sapratusi. Lai bērni justos droši, mīlēti un laimīgi, arī mammai ir tādai jābūt! Ceru, ka mana mamma sadzirdēs šo dziesmu un distance starp mums mazināsies," savā pieredzē dalās Līga Rīdere."Bet, māt!" tapusi sadarbībā ar Vitholdu Smolderu, kas ir arī Līgas pirmā singla ''Ja tu mīli'' autors, un producentu Kristapu Krievkalnu.  

Videoklipa filmēšana, pateicoties Kristapa Kalnieša palīdzībai, noritēja Kultūras pilī "Ziemeļblāzma", tā režisore ir Elīza Ella Dumpe, viņa veidojusi arī iepriekšējos Līgas Rīderes video.

Līga Rīdere plašāku atpazīstamību ieguva, piedaloties šova "X Faktors" pirmajā sezonā, kurā ieguva otro vietu, finālā piekāpjoties Arturam Gruzdiņam. Pēc dalības šovā Līga izdeva dziesmu "Ja tu mīli", kā arī piedalījās "Supernova 2019" ar dziesmu "Būšu tepat". Pašlaik Līga gatavo soloprogrammu, kā arī strādā pie jaunām dziesmām, lai tās apkopotu savā debijas albumā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!