Liepājas koncertzālē pirmo reizi uzstāsies Inese Galante

Raksta attēls - Liepājas koncertzālē pirmo reizi uzstāsies Inese Galante Publicitātes foto

07.11.2018 / Parmuziku.lv

Atzīmējot Lāčplēša dienu, 11. novembrī plkst. 15.00 uz Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” lielās skatuves pirmo reizi kāps pasaulē pazīstamā latviešu operdziedātaja, soprāns Inese Galante. Kopā ar operdziedātāju uzstāsies arī talantīgais pianists Aivars Kalējs un Ineses Galantes talantu konkursa laureāti – vokālists un mūziķi. Koncertprogrammā „Ar mīlestību no Ineses Galantes” skanēs skaistāko operu mīlas ārijas un mūzikas skaņdarbi – romantiski dvēseles stāsti.

“Tas būs koncerts, kas neatstās vienaldzīgu nevienu, jo mīlestības spēks ir visaptverošs un varens. Mīlēsim savu zemi un mīlēsim viens otru!” sūtot sirsnīgus sveicienus Liepājai un Kurzemei, uz koncertu aicina Inese Galante.

Ar koncertprogrammu Galante kā izcila vokāliste un jauno talantu patronese ir iecerējusi iepriecināt Latvijas iedzīvotājus Valsts 100 gadu jubilejā. Programmā būs klausāmi Georga Frīdriha Hendeļa, Enriko Tozelli, Džakomo Pučini, Džuzepe Verdi un citu mūzikas dižgaru skaņdarbi. Operdziedātāja klausītājus pārsteigs arī ar kādu pirmatskaņojumu, solot tīru, dzidru, nevainojamu akustisko skanējumu. Līdzās Galantei uzstāsies talantīgais pianists Aivars Kalējs un uzlecošās zvaigznes – tenors Artjoms Safronovs, koklētāja Līga Griķe un marimbists Reinis Tomiņš.

Pazīstamā un iemīļotā latviešu dziedātāja Inese Galante pasaules koncertzālēs tiek pieteikta kā viena no iecienītākajām un neparastākajām soprāna balss īpašniecēm. Viņas samtainais tembrs izkopts ārkārtīgi plašā diapazonā – no spilgtām koloratūrām un dziļi spēcīgiem dramatiskā soprāna krāsām, līdz maigi klusinātam un teju saklausāmam augšējo reģistru piano. Dziedātāja dzimusi Rīgā, absolvējusi Latvijas Mūzikas akadēmiju. Jau studiju gados Galante kļuva par Latvijas Nacionālās operas solisti, bet šobrīd ievērību guvusi visas pasaules mērogā, uzstājoties prestižos operteātros un koncertzālēs Vācijā, Zviedrijā, Somijā un citur. Par viņas popularitāti liecina gan albumu reitingi, gan starptautiska mēroga apbalvojumi un augstais ārvalstu kritiķu novērtējums. Dziedātājai piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis, un viņa ir Latvijas Lielās mūzikas balvas laureāte.

Biļetes uz koncertu nopērkamas koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā, Biļešu paradīzes kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv. Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem, personām ar I un II grupas invaliditāti, to pavadoņiem, kā arī ģimenēm un grupām pieejamas atlaides. Koncertu organizē SIA “Lielais dzintars” sadarbībā ar nodibinājumu “Ineses Galantes fonds”. Koncerts noritēs 2 daļās, kopējais norises ilgums: 2 stundas 10 minūtes.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!